Geçiş yap
Sepetim

Teknokask Lcd-Led Tv Sigorta ve Hizmet Paketi

139,00 TL
Stokta var
Stok Kodu
TEK0001

TEKNOKASK LED-LCD TV SİGORTA VE HİZMET PAKETİ

( 0-10.000.-TLTV LER İÇİN GEÇERLİDİR )

  • Teknokask her marka, model Led,LCD ve Plazma cihazlarına hizmet veren Türkiye’nin ilk ve tek kapsamlı elektronik cihaz sigorta ve hizmet paketidir.
  • Teknokask, üretici garantisi dışında kalan ve hırsızlıklar da dahil tüm kullanıcı hatalarını kapsar. ( Kırılma, sıvı teması, hırsızlık, gasp, kapkaç, yüksek voltaj, deprem hariç doğal afetler ) Bunun yanında danışmanlık, teknik destek, hukuki destek, kurulum, yazılım güncelleme, lojistik ve teknik servis hizmetleri de paket içerisinde verilmektedir.

· Teknokask, marka ve model ayırmadan faturalı ve yeni TV ‘lere 1 yıl boyunca sertifika şartlarınca hizmet vermektedir.

  • Teknokask tek başına satılamaz, bir TV ile beraber aynı faturada satın alınmalıdır.10.000.-TL ye kadar TV ler için geçerlidir.
  • Teknokask zarfı içerisinde sertifikası vardır ve müşteri haklarını ve yükümlülüklerini bilmesi açısından detaylı okumalı ve Teknokask zarfı, sertifikası 1 yıl boyunca hasar durumlarında kullanılmak üzere muhafaza edilmelidir.
  • Teknokask hizmeti tüm kullanıcı hatası hasarlarında hasarlı cihazın gerekli evraklarla beraber eksiksiz 5 gün geçmeden Cepkask A.Ş ye kargo ile ulaştırılması, hırsızlık ve gasp kapkaç gibi durumlarda ise savcılık veya karakol zaptının ibrazı ile başlar.

Teknokask Elektronik cihazınızı Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı Teması, Yüksek Voltaj, Kavrulma, Gasp, Kapkaç, Hırsızlık gibi risklere karşı güvence altına alırken ayrıca müşterilerine Danışmanlık,Teknik Destek, Hukuki Danışmanlık, Yazılım Güncelleme,Teknik servis Lojistik, Kurulum,Call Center gibi hizmetler verir.

TEKNOKASK SİGORTA HİZMET PAKETİ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FİRMAMIZ YETKİLİ SATICIDIR. 

NOT: TEKNOKASK MUTLAKA TELEVİZYON FATURASININ İÇİNDE BELİRTİLMELİDİR. BİZDEN VEYA BAŞKASINDAN TELEVİZYON ALABİLİRSİNİZ. FAKAT MUTLAKA BİZDEN ALDIĞINIZ TEKNOKASK SERİ NUMARASINI, TELEVİZYONUNUZ FATURA EDİLİRKEN AÇIKLAMA OLARAK FATURAYA EKLETTİRİNİZ. DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

Ürün Özellikleri
Marka Teknokask
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :Teknokask Lcd-Led Tv Sigorta ve Hizmet Paketi
Puanınız